LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjike/ Gjendet nëna dhe 4 fëmijët pa shenja jete, dyshimet e para

30 Nëntor 2021, 07:20, Kosova & Bota CNA
Tragjike/ Gjendet nëna dhe 4 fëmijët pa shenja jete, dyshimet e

Një grua dhe 4 fëmijet e saj të mitur janë gjetur pa shenja jete në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Policia vendase ka raportuar se nëna dhe 4 fëmijët janë qëlluar me armë zjarri.

Sipas mediave amerikane, ngjarja  tragjike ka ndodhur mbrëmjen e së dielës. Dyshimet për krimin bien mbi një burrë që besohej se ishte babai i fëmijëve, i cili u vetëdorëzua në polici.

Policia gjeten gruan, një vajzë dhe tre djem nën smoshën 12 vjeç, me plagë nga armët e zjarrit në pjesën e sipërme të trupit

Burri që besohet se është babai i fëmijëve u arrestua kur mbërriti në stacionin e policisë në Lancaster./CNA.al

Lajmet e fundit nga