LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krimet kanë “pushtuar” vendin/ Yuri Kim zbarkon në zyrën e Gledis Nanos

4 Nëntor 2021, 10:11, Aktualitet CNA

Ambasadorja amerikane në Tiranë është takuar sot me Drejtorin e ri të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nano.

Ky është edhe takimi i parë zyrtar, mes ambasadores amerikane dhe kryepolicit Nano, i cili mori detyrën e re më 7 Tetor.

Takimi bëhet me dije se ka nisur rreth orës 10:30.

Kujtojmë se ditët e fundit vendi është tronditur nga atentate mafioze e abuzime seksuale që kanë dalë në dritë dhe kanë ngritur alarmin sa i takon gjendjes së sigurisë në vend.

Vijon?/CNA.al

Lajmet e fundit nga