LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Gjermanët janë vërdallë”/ Artan Hoxha: Kujdes, po na numërojnë

4 Nëntor 2021, 18:41, Aktualitet CNA
“Gjermanët janë vërdallë”/ Artan Hoxha: Kujdes,

SPAK po heton 13 kompani të Call Center-ave, në Shqipëri, të cilat dyshohet se kanë përfituar para duke mashtruar qytetarë të ndryshëm të Bashkimit Europian.

Lidhur me këtë gazetari Artan Hoxha ka publikuar në Facebook një foto me një makinë gjermane,  teksa ka paralajmëruar se janë vërdallë, duke nënkuptuar hetimet për dosjen e call center-ave.

Mes ironisë, ai shkruan se gjermanët janë vërdallë dhe po na numërojnë, duke bërë thirrje për të pasur kujdes./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga