LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët shtëpia e Kokalarëve në Gjirokastër

7 Tetor 2021, 19:02, Aktualitet CNA

Banesa dykatëshe e fisit të Kokalarëve ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në Gjirokastër.

Shtëpia ndodhet në lagjen Manalat dhe nga sa raportohet në të nuk banonte askush.

Nuk dihet ende se si është përfshirë në flakë dhe nëse ka qenë zjarr i qëllimshëm apo aksidental./ CNA.al

Lajmet e fundit nga