LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

OSHEE njofton zonat ku do ketë ndërprerje energjie për shkak të punimeve

7 Tetor 2021, 14:22, Aktualitet CNA

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE ka njoftuar ndërprerje të energjisë në për ditën e nesërme në diza zona të Tiranës.

Gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet pjesërisht energjia elektrike në rrugën ?Budi?, në rrugën ?Qemal Stafa? dhe rrugën ?Zef Jubani?.

?Në kuadër të përmirësimit të furnizimit me energji elektrike, në datën 8 tetor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia elektrike në këto zona në Tiranë. Pjesërisht: Rruga “Budi”, rruga “Qemal Stafa”, rruga “Zef Jubani?, njofton OSHEE./ CNA.al

Lajmet e fundit nga