LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Ministrja e Ramës nuk u ndahet gafave/ “Pasi takoi babain me prindërit”, shkrin gazit Kuvendin

17 Shtator 2021, 09:30, Politikë CNA

Ministrja e shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi nuk heq dorë nga gafat.

Pasi takoi ?babain me prindërit e saj në gjimnaz?, Muzhaqi është shfaqur në Kuvend në pozicionin e Ministres dhe në pozcionin e lideres së gafave.

Deklaratën e saj nënKuvend e ka shoqëruar nga fillimi deri në fund me gafa.

?Mendova se nuk do kisha emocione tani që do flisnim se është ora 1 e natës, por çuditërisht përgjegjësia që vjen me pozicionin krijon gjithmonë emocione të paktën për mua.

..Patjetër tërmeti e pandemia frenuan shumë aspekte të jetës, por ata në asnjë moment nuk na ndaluan që ne të ndalonim punën e pareshtur të qeverisë për të ecur përpara me punët e rëndësishme të këtyre mandateve.

.Ne kemi një armatë fëmijësh e të rinjsh që shpenzojnë energji të madhe për të marrë dije në mjediset e shkollës e për tu zhvilluar si qytetarë, dhe të rinj të qytetëruar, të qytetëruar.

…Trupi i shëndoshë… Mendja e shëndoshë në trup të shëndoshë?, është shprehur ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga