LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fatos Tushe kërkon lirinë/ Jam i sëmurë

21 Korrik 2021, 08:33, Aktualitet CNA
Fatos Tushe kërkon lirinë/ Jam i sëmurë

Ish kreu i Bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe ka kërkuar lirinë me pretendimin se ka problem shëndetësore.

?Jam alegjik dhe intolerant ndaj disa ushqimeve. Kam sëmundje kardiake, gur në veshka, vuaj edhe nga mushkëritë. Nuk jam i rrezikshëm, kërkoj detyrim paraqitje?, ka thënë Tushe.

Tushe u arrestua nga SPAK, për korrupsion me tendera, bashkë me disa zyrtarë të tjera të Bashkisë./CNA.al 

Lajmet e fundit nga