LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Është akoma brenda meje” / Sophia Loren tregon pengun më të madh të jetës së saj

6 Nëntor 2020, 14:29, Lifestyle CNA
“Është akoma brenda meje” / Sophia Loren tregon pengun

Aktoja e famshme Sohia Loren ka rrëfyer të vetmin peng që mbart në jetën e saj. Aktorja 86 vjeçare është shprehur se në jetën e saj ka arritur të gjitha sukseset dhe është e lumtur për gjithçka por ka vetëm një keqardhje, e cila edhe sot është ëndrra e jetës së saj.

?Është shumë e vështirë të thuash që nuk pendohesh. Në jetë, gjithmonë kalon kaq shumë përvoja, por unë gjithmonë jam përpjekur të jetoj pa u penduar. Mendoj se kam arritur një jetë të qetë.

Kam gjithçka që kam dashur ndonjëherë, e cila është një familje e mrekullueshme me fëmijë të bukur dhe nipër e mbesa të bukura.

E vetmja gjë për të cilën pendohem pak është se nuk jam martuar kurrë me një fustan të bardhë. Kjo ishte ëndrra e jetës sime, e cila është akoma brenda meje?, është shprehur Sophia Loren./ CNA.al

Lajmet e fundit nga