LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Afera me inceneratorin e Tiranës/ Tabaku publikon videon: Koha që Rama të japë dorëheqjen

7 Korrik 2020, 19:39, Politikë CNA
Afera me inceneratorin e Tiranës/ Tabaku publikon videon: Koha që Rama

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar ashpër në rrjetet sociale, pas lajmit i cili konfirmon shkeljet nga qeveria për dhënien e koncesionit të përpunimit të mbetjeve për inceneratorin të Tiranës, me një vlerë totale ndërtimi prej 430 milionë euro.

Tabaku i kujton Ramës premtimin e dhënë në Kuvend se nëse totali i vlerës kap 400 milionë euro, ai vetë do japë dorëheqjen, teksa ka publikuar dhe videon e fjalimt të tij.

?Ka ardhur koha të mbajë një herë të vetme fjalën, të japë dorëheqjen! E ka thënë vetë me zë dhe figurë!?./CNA.al

Ka ardhur koha të mbajë një herë të vetme fjalën, të japë dorëheqjen! E ka thënë vetë me zë dhe figurë!?

Gepostet von Jorida Tabaku am Dienstag, 7. Juli 2020

Lajmet e fundit nga