LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-“Do të të vras”/ Roza Lati i hidhet në prehër Laert Vasilit, Rita shuan "sherrin"

27 Shkurt 2020, 13:26, Aktualitet CNA

Roza Lati dhe e ëma e saj Rita, kanë qënë të ftuara në emisionin e ?Soiree? mbrëmjen e djeshme ku nuk kanë munguar batutat.

Roza është përfshirë në një debat me aktorin Laert Vasili të cilit i është hedhur edhe në prehër pasi ai nuk e lë të mbarojë fjalinë që ka nisur.

Roza fillon dhe tregon se ku do të dëshironte që të ishte, duke përshkruar një plazh.

?Më lër të flas. Do të të vras! Do të të vras! Do të dojë valët e detit dhe gjethet e palmave. Do të doja shampanjë, shalqi dhe luleshtrydhe,?-thotë Roza.

Ndërsa nëna e saj, aktorja e humorit Rita Lati, e ka ndërprerë duke i thënë vetëm: Na çave trapin.

 

 

 

#repost @jonida.shehu Nuk mbaj asnje pergjegjesi per cfare ka ndodhur ?ne emisionin qe do transmetohet sot.Ishte thjeshte situata e pamenaxhueshme ?. Mblodhem miq qe per momentin kane zgjedhur te jene single. @soiree_topchannel .

A post shared by Soirée (@soiree_topchannel) on

Lajmet e fundit nga