LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çfarë po ndodh!/ Shtrohet në spital aktori i njohur shqiptar

27 Shkurt 2020, 10:38, Aktualitet CNA

Aktori i njohur shqiptar Arben Derhemi, duket se po kalon një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur vetë aktori teka ka postuar një foto nga spitali në Instagram.

Duke falenderuar doktorët Arben Derhemi ka treguar se gjithcka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë.

Ende nuk dihet se çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

Lajmet e fundit nga