LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"E kam shumë të vështirë të flas"/ Enca reagon për herë të parë pas vdekjes së të atit

27 Shkurt 2020, 09:09, Aktualitet CNA

Këngëtarja Enca Haxhia ka reaguar per herë të parë pas lajmit për ndarjen nga jeta të babait te saj.

Ajo i ka falënderuar të gjithë ata që i dhanë forcë në këtë ditë të vështirë dhe ka theksuar se e ka të vështirë të flas në Instagram për gjërat që i ka aq afër zemrës.

?Siç e keni kuptuar e kam shumë të vështirë të flas në Instagram për gjëra që i kam kaq afër zemrës, ndaj po e lë me kaq??, ka shkruar ndër të tjera Enca, ndërsa ka theksuar: ?Falenderime nga zemra për të gjithë miqtë, kolegët dhe dashamirësit që na kanë dhënë forcë dhe dashuri me mesazhet e tyre në këto momente të vështira”, shkruan Enca në një postim në Instastory.

E trishtë/ Enca humb njeriun e shtrenjtë

Lajmet e fundit nga