LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Pas aksidentit, gruaja vdes në vend dhe shfaqet shpirti i saj

4 Tetor 2016, 17:00, Lifestyle CNA

Kjo është video që po bën të gjithë të besojnë se ka një jetë tjetër pasi vdesim! Video është xhiruar në Tailandë. Nje grua e vdiq si pasojë e një aksidenti, dhe vetëm pak sekonda më pas është shfaqur shpirti i saj.

https://www.youtube.com/watch?v=BN9_nbWOUDU

Lajmet e fundit nga