LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nëna i stilon flokët me stilin ‘Luan’/ Ja çfarë ndodh kur dalin nga shtëpia

4 Tetor 2016, 15:20, Lifestyle CNA

Chelsea Noon 32-vjeç dhe nëna e tre fëmijëve thtoë se djali i saj Junior është bërë i famshëm falë modelit të flokëve që ajo ka zgjedhur për të.

Në një intervistë, Chelsea tregon: ?Të gjithe i adhurojnë flokët e Junior. Ndonjëherë shkoj në supermarket, dhe për të bërë një pazar 40 minuta më duhen 2 orë. Njerëzit ndalojnë dhe fillojnë të bisedojnë me ne. ?

Lajmet e fundit nga