LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh, gjithçka që ju duhet

22 Nëntor 2022, 15:01, Trending CNA
Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,
Foto Ilustruese

Asnjëherë mos e nënvlerëso fuqinë e një shalli të madh, i cili jo vetëm të mban superngrohtë, por edhe i kombinon në mënyrë fantastike veshjet e tua.

Nëse po kërkon ide se si ta kombinosh, të sugjerojmë disa:

1.Me një xhaketë të shkurtër, super të ngrohtë

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,

2. Me fustan të shkurtër dhe pallto të gjatë

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,

3. Me një pulovër të trashë

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,

4. Me kostum 

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,

5. Me xhup

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,

6. Me pallto të shkurtër dhe të trashë

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,

7. Me xhaketë klasike

Kombinimet e dimrit që nuk duhen humbur/ Pallto dhe një shall i madh,

 

CNA.al Burimi: Gossip

Lajmet e fundit nga