LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vendos një supergol në Korçë, Kukësi në avantazh ndaj Skënderbeut

23 Shtator 2023, 18:49, Sport CNA

Vendos një supergol në Korçë, Kukësi në avantazh

Është mbyllur pjesa e parë në sfidën mes Skënderbeut dhe Kukësit, e vlefshme për javën e pestë në Superiore.

Pas 45 minutave të para, verilindorët janë në avantazh të një goli. Në minutën e 29-të, Reci shënoi një supergol nga jashtë zone për t’i dhënë avantazhin skuadrës së tij.

Pritet një pjesë e dytë e luftuar, ku korçarët do të kërkojnë me çdo kusht të shënojnë sa më shpejt.

Lajmet e fundit nga