LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

CHAMPIONS, GRUPI E/ Publikohen formacionet e Milan-Salzburg. Poter vendos për Armando Brojën

2 Nëntor 2022, 20:03, Sport CNA

Një nga ndeshjet më të rëndësishme të Ligës ë Kampioneve që luhen sot është ajo mes Milanit dhe Salzburgut, Sfida në fjalë do të përcaktojë se kush kalon në turin tjetër të Ligës së Kampioneve dhe do të ketë vëmendjen e të gjithë opinionit, me austriakët që do të synojnë të bëjnë surprizën e radhës përballë italianëve favoritë.

Ndërkohë, në Grupin E luhet një tjetër duel interesant, pasi Çelsi përballet me Dinamon e Zagrebit në Londër. Një duel të cilin Armando Broja e nis nga pankina, pasi trajneri Graham Poter ka vendosur përsëri që sulmuesi shqiptar të mos jetë titullar, ndonëse ekipi i tij ka siguruar vendin e parë në grup.

FORMACIONET ZYRTARE

MILAN-SALZBURG

CHAMPIONS, GRUPI E/ Publikohen formacionet e Milan-Salzburg. Poter vendos

ÇELSI-DINAMO ZAGREB

CHAMPIONS, GRUPI E/ Publikohen formacionet e Milan-Salzburg. Poter vendos

Situata në grup para ndeshjeve

CHAMPIONS, GRUPI E/ Publikohen formacionet e Milan-Salzburg. Poter vendos

Lajmet e fundit nga