LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banderola “Kosova është Serbi”, arbitri pezullon ndeshjen

12 Shtator 2023, 21:29, Sport CNA

Ndeshja eliminatore mes Rumanisë dhe Kosovës është ndërprerë nga gjyqtari kryesor i takimit pas një baneri të tifozëve ku shkruhej “Kosova është Serbi”.

Sfida mes Kosovës dhe Rumanisë po zhvillohet në në Bukuresht dhe është e vlefshme për kualifikimet për në Kampionatin Evropian 2024.

Lajmet e fundit nga