LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Temperaturat deri në 40 gradë celsius/ Moti për ditën e sotme, 22 gusht

22 Gusht 2023, 07:28, Sociale CNA

Temperaturat deri në 40 gradë celsius/ Moti për ditën e

Vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve relativisht të qëndrueshme amtosferike.

Këtë të martë, temperatura maksimale do të jetë 40°C, në qytetin e Beratit, ndërsa ajo minimalja 18°C, në Bajram Curr dhe Korçë.

Vendi ynë, por edhe një pjesë e madhe e Evropës, do të përjetojnë këtë javë një tjetër valë të nxehti./ CNA

Lajmet e fundit nga