LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Temperaturat deri në 40 gradë celsius/ Moti për ditën e sotme

21 Gusht 2023, 07:24, Sociale CNA

Temperaturat deri në 40 gradë celsius/ Moti për ditën e

Këtë të hënë, 21 gusht moti parashikohet i kthjellët. Temperaturat e mesditës do të ndihen disa gradë më të larta.

Temperatura minimale për këtë të hënë pritet të jetë 17 °C në Bajram Curr dhe Korçë, ndërsa ajo maksimale 40°C në Berat.

Gjatë kësaj jave, vendi ynë por edhe një pjesë e madhe e Evropës do të përjetojë një tjetër valë të nxehti.

Për javën që presim përpara vendi ynë por edhe një pjesë e madhe e europës do të përjetojë një tjetër valë të nxehti./ CNA

Lajmet e fundit nga