LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

10 Gusht 2023, 07:45, Sociale CNA

Kthjellime dhe vranësira/ Moti për ditën e sotme

Ditën e sotme parashikohet mot me kthjellime dhe vranësira në veri.

Temperatura maksimale do të jetë 36°C në qytetet Durrës dhe Berat, ndërsa temperaturat minimale do të shkojnë deri 15°C.

Era do të jete me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 8 -15 m/sek dhe dallgëzim te forcës 4- 5 balle ne det te hapur./ CNA

Lajmet e fundit nga