LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Është kthyer në zombie”/ Kulluri: PD, një kufomë që ecën

14 Shtator 2022, 10:38, Politikë CNA
“Është kthyer në zombie”/ Kulluri: PD, një
Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, ka deklaruar se Partia Demokratike është kthyer në një sekt farefisnor.

I ftuar në “Breaking”, Kulluri tha se PD-ja është një kufomë që ecën. Ndër të tjera ka theksuar se ka një mungesë koherence dhe se kjo parti është kthyer një zombie.

“PD është kthyer në një kufomë, është kthyer në një sekt farefisnor. Po kthehet në zombie, është një kufomë që ecën. Ka një mungesë të theksuar koherence”, tha Kulluri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga