LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Samiti BE-Ballkani Perëndimor dhe protesta/ Rama: Sot do t'u përgjigjem pyetjeve me “spec”

4 Dhjetor 2022, 08:39, Politikë CNA
Samiti BE-Ballkani Perëndimor dhe protesta/ Rama: Sot do t'u
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot në orën 11:00 një bashkëbisedim "live" me ndjekësit në rrjetet sociale.

Përmes një postimi shkruan se do t’u përgjigjet pyetjeve me “spec”, mbi situatën në vendin tonë në prag të samitit BE-Ballkani Perëndimor.

“MIRËMËNGJES dhe me ftesën që të shihemi këtu LIVE në orën 11:00 për përgjigjet e pyetjeve tuaja më me “spec”, mbi situatën e problemet e vendit tonë në vigjiljen e takimit më të rëndësishëm në historinë e marrëdhënieve tona ndërkombëtare, Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë, ju uroj një të diel të mbarë”, ka shkruar Rama në rrjetet sociale.

Kujtojmë se me datën 6 dhjetor, në të njëjtën ditë që do të mbahet samiti do të zhvillohet edhe protesta e opozitës. Me siguri nuk do të mungojnë pyetje me "spec" për Ramën edhe në lidhje me këtë ngjarje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga