LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nëse doni gjumë e dini ju se kë zgjidhni”/ Balla ironizon Lulzim Bashën

19 Shtator 2022, 11:12, Politikë CNA

“Nëse doni gjumë e dini ju se kë zgjidhni”/ Balla

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka rikthyer në skenën politike Lulzim Bashën, ish-kreun e PD-së, i cili është zhdukur dhe tek-tuk shfaqet në rrjete sociale.

Në një komunikim me gazetarët, Balla ka thënë se nëse qytetarët duan dikë që t’ju mbarojë punë në bashki, të zgjedhin një socialist.

“Nëse doni pastaj gjumë e dini. E provoi Tirana në vitet 2011-2015”, ka thënë Balla./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga