LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha nxjerr videon e Ramës/ Si bullizon dhe ofendon të riun

29 Tetor 2022, 18:50, Politikë CNA
Berisha nxjerr videon e Ramës/ Si bullizon dhe ofendon të riun
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama me disa të rinj.

Siç shihet edhe në video, Rama i tërheq vëmendjen një djali që po rrinte në mes të turmës me kapuç në kokë dhe me këmbëngulje e ngre atë në këmbë dhe e pyet për notat në shkollë.

Ka qenë pikërisht komunikimi i Ramës ai që ka tërhequr vëmendjen e Berishës, i cili e quan kreun e qeverisë bullizues që imponon dhe ofendon të rinjtë.

“Bullizuesi i pashok, prej harbutërisë, komunikon me tallje, imponime, ofendime dhe përçmim!

Bullizmi është arrogancë!”, shkruan kreu i PD-së./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga