LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

16 minuta sherr në Kuvend/ Nikolla mbyll seancën

4 Dhjetor 2023, 10:22, Politikë CNA

16 minuta sherr në Kuvend/ Nikolla mbyll seancën

Vetëm 16 minuta ka zgjatur seanca plenare e kësaj të hëne në Kuvend.

Mes rrëmujës, tensionit e sherrit me opozitën, kryeparlamentarja mbylli seancën plenare.

Ashtu si në seancat e tjera, pati tensione të shkaktuara nga opozita.

Deputeti Flamur Noka ndezi flakadanë në Kuvend si dhe letra, duke bërë kështu që salla të pushtohet nga tymi dhe flakët.

Kryeparlamentarja Lindita Nikolla e përjashtoi nga seanca para se ta mbyllte këtë të fundit.

Në Kuvend nuk ishte prezent kryeministri Edi Rama./ CNA

Lajmet e fundit nga