LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"E kam të vështirë të përshtatem"/ Selena Gomez tregon se ka vetëm një mikeshë nga të famshmit e Hollywood-it

7 Nëntor 2022, 20:30, Lifestyle CNA

"E kam të vështirë të përshtatem"/ Selena

Pak kohë më parë Selena pranoi se e kishte të vështirë të përshtatej me "grupin e lezetshëm" të të famshmëve, sepse luftonte me identitetin e saj.

Ajo u shpreh se e vetmja mikeshë që ka nga të famshmit e Hollywood-it, është këngëtarja Taylor Swift.

"E kam të vështirë të përshtatem"/ Selena

Pak ditë pas kësaj deklarate të Gomes, Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të, duke i shpërndarë trailerin e dokumentarit që Selena ka bërë për jetën e saj. 

Ajo ndau një fragment nga traileri dhe shkroi: “Shumë krenare për ty @selenagomez Të dua përgjithmonë”.

Selena, e cila e filloi karrierën e saj kur ishte vetëm 15 vjeç, ka folur se si shpesh mendonte të vetëvritej, gjatë një periudhe të errët. Ajo po luftonte me një psikozë, e cila përfundimisht çoi në diagnostikimin e saj me çrregullim bipolar./CNA.al

Lajmet e fundit nga