LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Diskutimet në shtëpi/ Tan Brahimi kërkon të largohet nga "Big Brother VIP"

21 Shkurt 2023, 12:11, Lifestyle CNA
Diskutimet në shtëpi/ Tan Brahimi kërkon të largohet nga
Aktori i humorit, Tan Brahimi

Aktori i humorit, Tan Brahimi, gjatë një bisede me banorët ka shprehur se ka bërë kërkesë te “Vëllai i Madh” për t'u larguar nga shtëpia.

Ai e ka ndarë këtë me Luizin, duke thënë se nuk mund të vazhdojë të qëndrojë brenda shtëpisë, pasi nuk mundi të reagonte në diskutimin e tij me Valbonën.

Pas kësaj, Luizi i është drejtuar duke i thënë se ky vendim është i nxituar dhe po bën gabim.

Më pas e ka marrë në dhomën e rrëfimit ku kanë diskutuar gjatë dhe në fund Tani është tërhequr nga vendimi për t'u larguar nga "Big Brother VIP"./ CNA.al

Lajmet e fundit nga