LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

11 sjellje të djemve që gocat nuk i durojnë dot

3 Janar 2023, 19:15, Kuriozitete CNA

11 sjellje të djemve që gocat nuk i durojnë dot

1.     Mosplanifikimi

Shumë goca mendojnë se ju doni të dilni në një takim dhe kaq. Nuk planifikoni dhe shumicën e kohës me zor zgjidhni restorantin dhe harroni të blini .
 

2. Nuk i ktheni  mesazhet shpejt

Domethënë, është e rëndësishme!

 

3.Thoni gjëra të cilat mendoni se janë koplimente, por në të vërtetë nuk janë

“Je më mirë pa make-up”, “Sa të dobët të tregon ky fustani”, etj, nuk janë komplimente!
 

4. Ju duket diçka qesharake cilësimi i një vajze me emrin “vëlla”

Më fal, po e futni në friend zone?

 

5.Kritikoni vazhdimisht vajzat pse blejnë shumë veshje

Padyshim vajzat do të blejnë rroba, ju pëlqen ose jo. Nëse ju blini 200 palë tuta gri, edhe një vajzë do të blejë 200 palë veshje!
 

6. Jeni “out” nga flirtimi

Nëse ajo po ju dërgon një mesazh me nota flirti, nuk keni pse e banalizoni situatën!

 

7.Vajzat nuk duhet të japin mednimin e tyre për futbollin?

Të dashur djemë sporti dhe tifozeria nuk kanë gjini.

 

8.Harroni të merrni me vete furça dhëmbësh kur flini nga e dashura

Ç’prisni? Ku do ta gjeni furçën e dhëmbëve?

 

9. Gocave nuk u pëlqejnë “bad boy-t”

Më vjen keq që po ua them kaq troç, por ka ikur koha e “bad boys”. 
 

10. Dalja nga shtëpia është njëlloj si një furtunë

Tundni çelësat e shtëpisë, përplasni dyert, bëni gjithë tualetin pis…

 

11. Vajzat e urrejnë faktin që ulenu para PC dhe luani video-lojra

 Nëse do u pëlqente, do të luanin edhe ato, por jo./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga