LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Plas” sherri në një gjimnaz në Pogradec/ Zbardhen detaje

20 Nëntor 2023, 18:17, Kronika CNA
“Plas” sherri në një gjimnaz në Pogradec/ Zbardhen
Foto ilustruese

Një konflikt i rëndë mes të miturve ka ndodhur në një gjimnaz në Pogradec. 

Sherr midis dy të miturve brenda ambienteve të shkollës së mesme të Buçimasit në Pogradec.

Burime bëjnë me dije se nga sherri të dy të miturit kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë ndërkohë që minorenët janë pjesë e së njëjtës klasë dhe sherri ka nisur për motive të dobëta.

Pjesë e konfliktit janë bërë dhe të mitur të tjerë,të cilëve u është marrë deklarimi, ndërkohë që çështja ju referua prokurorisë për plagosje të lehtë me dashje./ CNA

Lajmet e fundit nga