LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kërcënoi me vrasje bashkëjetuesen/ Kapet në flagrancë 40 vjeçari

17 Qershor 2022, 13:15, Kronika CNA
Kërcënoi me vrasje bashkëjetuesen/ Kapet në flagrancë
Foto ilustruese

Pas njoftimit të marrë nga një shtetase, se bashkëjetuesi i saj e dhunonte, Policia ka ka arrestuar në flagrancë shtetasin:  D. H., 40 vjeç, i dënuar më parë për veprën penale “Vrasja”.

Ky shtetas dyshohet se në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses dhe e ka kërcënuar se do ta vriste.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale, për veprën penale “Dhuna në familje”./CNA.al

Lajmet e fundit nga