LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i punës/ Surprizat që ju presin në ditët në vijim

3 Korrik 2022, 10:53, Horoskopi CNA
Horoskopi i punës/ Surprizat që ju presin në ditët në
Foto ilustruese

Dashi

Qielli premton gjëra të mëdha, por më mirë të mos nxitoheni mes të enjtes dhe të premtes. Dëshironi të merrni rezultate? Epo, ruani qetësinë dhe mos bëni zgjedhje të rrezikshme!

Demi

Ju është dashur të luftoni për të marrë atë që meritoni dhe tani keni shumë mendime në mendjen tuaj. Disa madje i janë drejtuar një avokati për të zgjidhur mosmarrëveshjet e vazhdueshme!

Binjakët

Në punë tani mund të përfshiheni pa frikë. Idetë tuaja po fitojnë dhe Jupiteri ju mbështet!  

Gaforrja

Java do të jetë e qetë: ka nga ata që u është dashur të përballen me një ndalesë dhe tani thjesht synojnë të largohen!

Luani

Jupiteri është në anën tuaj dhe rezultatet janë gati të vijnë, veçanërisht për ata që kanë biznesin e tyre!

Virgjëresha

Në punë dëshironi të ndryshoni, ka nga ata që po bëjnë projekte të rëndësishme, në funksion të së ardhmes!

Peshorja

Përpiquni të bëni paqe me të tjerët dhe me veten. Jupiteri është në kundërshtim, ndaj vëmendje maksimale ndaj polemikave!

Akrepi

Në punë jeni pak të lodhur, nuk keni dëshirë të bëni kaq shumë sepse nuk jeni vlerësuar në të kaluarën. Tani jeni të hidhëruar!

Shigjetari

Jupiteri është në anën tuaj dhe ju jeni kthyer në lojë, por duhet të qëndroni të qetë. Të hënën dhe të martën më mirë të mos ngrini polemika dhe të diskutoni!

Bricjapi

Në punë kohët e fundit ju është dashur të përballeni me një problem, por jeni treguar të fortë. Tani përpiquni të jeni të kënaqur, për pjesën tjetër mendoni më vonë!

Ujori

Një lajm i mirë vjen nga e hëna: ndjeni dëshirën për të ndryshuar jetën tuaj. Ka nga ata që dëshirojnë të lëvizin dhe të ndryshojnë qytete!

Peshqit

Mërkuri është me ju: gjithçka do të përmirësohet, sidomos në gjysmën e dytë të muajit, mos u dorëzoni!/A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga