LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këmisha me vija përtej pamjes klasike/ 4 ide dhe modele për t’i kombinuar

2023-05-23 15:21:00, Trending CNA

Këmisha me vija përtej pamjes klasike/ 4 ide dhe modele për

E huazuar nga garderoba e meshkujve apo e blerë e re, është fakt që s kjo veshje arrin një nivel të ri magjepsës falë kombinit dhe përshtatjes tek gratë dhe vajzat.
 
Këtu fillon revolucioni i një veshjeje klasike, e cila zakonisht përdoret nën kostume të qepura, për t'u shfaqur në xhinse të gjera, xhort dhe madje edhe xhins print. 

1. I gjatë si një fustan mini

Këmisha me vija përtej pamjes klasike/ 4 ide dhe modele për

2.Këmishë me vija me xhinse me stampa shumëngjyrëshe

Këmisha me vija përtej pamjes klasike/ 4 ide dhe modele për

3.Këmisha me vija të mëdha është xhaketa e re

Këmisha me vija përtej pamjes klasike/ 4 ide dhe modele për

4.Këmisha me vija e veshur rastësisht

Këmisha me vija përtej pamjes klasike/ 4 ide dhe modele për
  

Lajmet e fundit nga