LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E BUJSHME/ Ofertë 20 milionë euro për Ernest Muçin, Besiktas merr vendimin

2024-04-03 15:13:00, Sport CNA

E BUJSHME/ Ofertë 20 milionë euro për Ernest Muçin,

Presidenti i Besiktas, Hasan Arat, zbuloi se ka marrë një ofertë prej 20 milionë eurosh, për Ernest Muçin.

Numri 1 i klubit bardhezi, deklaroi se oferta u refuzua, pasi dëshirojnë ta mbajnë në ekip edhe për sezonin tjetër.

“Për Ernest Muçin janë ofruar 20 milionë euro nga një ekip në Europë. Megjithatë unë e refuzova ofertën. Muçi është një lojtar me potencial të madh dhe ne e duam në ekip për sezonin tjetër”, tha Arat.

Sipas mediave turke, oferta në fjalë është bërë nga ana e Aston Villës dhe ka hasur refuzimin e gjigandëve të Turqisë.

13:03 Sport

Bayern Munich

Trajneri italian, Roberto de Zerbi, mund të jetë në stolin...

Lajmet e fundit nga