LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vranësira dhe reshje shiu të pakta/ Moti për ditën e sotme

2023-03-28 07:19:00, Sociale CNA
Vranësira dhe reshje shiu të pakta/ Moti për ditën e sotme
Foto ilustruese

Ditën e sotme moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura, por edhe intervale me kthjellime.

Vranësirat do të shoqërohen me reshje shiu të herëpashershme dhe të dobta lokale.

Temperaturat maksimale do të shkojnë deri në 13 gradë celsius sipas SHMU, ndërsa ato minimalet në -1 gradë celsius./ CNA.al

Vranësira dhe reshje shiu të pakta/ Moti për ditën e sotme

15:19 SOCIAL ISSUES

Shkolla

Në Sfidën e Kodimit të organizuar nga Këshilli Britanik, p...

Lajmet e fundit nga