LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Keni bërë plane për fundjavën/ Ja si parashikohen temperaturat

2023-03-24 15:15:00, Sociale CNA
Keni bërë plane për fundjavën/ Ja si parashikohen
Foto ilustruese

Për fundjavën që presim përpara, vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet kryesisht i kthjellët, por nuk do të mungojnë edhe alternimet e herëpashershme të vranësirave kalimtare.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, era do të fryjë e lehtë me drejtim juglindje – veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-5 m/sek dhe valëzim në dete të forcës 1-2 ballë./ CNA

Keni bërë plane për fundjavën/ Ja si parashikohen

Keni bërë plane për fundjavën/ Ja si parashikohen

Lajmet e fundit nga