LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South Outdoor Festival”

2023-05-28 09:03:00, Sociale CNA

Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South

Turistë të huaj dhe shqiptar i janë bashkuar festivalit më të madh që zhvillohet çdo vit në qytetin bregdetar të Shqipërisë, Borshi.

Këtë vit, “South Outdoor Festival” do të zgjasë për plot katër ditë.

Kryeministri Edi Rama ka ndarë momente të shkëputura nga aktivitetët e turistëve dhe dashamirësve të muzikës.

MIRËMËNGJES

dhe me këto copëza momentesh që ofron Borshi, ku turistë shqiptarë e të huaj janë bërë pjesë e South Outdoor Festival, ju uroj të diel të mbarë”, shkruan Rama në Facebook./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga