LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Plas” mes konkurentëve në “Big Brother VIP”/ Armaldo debaton me Luizin: Mos më thuaj mua çapaçul

2023-01-13 21:07:00, Lifestyle CNA

“Plas” mes konkurentëve në “Big Brother VIP”/

Një debat me tone të ashpra ka ndodhur ditën e sotme mes Armaldos dhe Luizit në shtëpinë e “Big Brother VIP 2”.

Luizi mblodhi të gjithë banorët në dhomën e gjumit për të lexuar zarfin e bardhë nga Vëllai i Madh. Ai I thërriti banorët “çapaçula”, ndërsa kjo ka irrituar Armaldon.

Pjesë nga debati:

Armaldo: Dëgjo çfarë po të them, mos më thuaj mua çapaçul. Mos ta dëgjoj më, nuk kam ardhur si çapaçul ktu, por si Armaldo. Merri këta të gjithë si të tillë, me mua jo.

Luizi: Pse të dogji ty mor vlla?

Armaldo: Më dogji se the çapaçula hajdeni…

Luizi: Po pse erdhe pra?

Armaldo: Erdha se thërriti Vëllai i Madh jo ti./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga