LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Larg paragjykimeve dhe

2023-01-12 18:48:00, Lifestyle CNA

Larg paragjykimeve dhe

Pas përfundimit të “Dancing with the Stars”, Elhaida Dani dhe Ledjan Agalliu kanë vendosur të largohen nga Shqipëria dhe të shijojnë kohë me njëri-tjetrin.

Destinacioni i çiftit të krijuar brenda një spektakli kërcimi është Krocia nga ku Elhaida ka ndarë foto në Instagram me njeriun e saj të zemres.

Pas publikimit të lidhjes së tyre, këngëtarja dhe balerini u përballen me shumë komente negative në rrjet.

Lediani u akuzua se u nda nga e dashura e tij dhe Elhaida u bë shkaku i kësaj ndarjeje.

Por, Lediani tha gjatë DWTS se ndjenja e tyre është reale si dhe theksoi se e shkuara e tij ka mbaruar.

Elhaida, on the other hand, declared that she is not violating any moral code, but is enjoying her love for Lediani./ CNA.al

 

Larg paragjykimeve dhe

Lajmet e fundit nga