LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women in the world

2023-01-10 19:30:00, Lifestyle CNA

 

 

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

1. Kylie Jenner

With rounded shapes and a fantastic physique, the model and cosmetics business, now known all over the world, is considered the "hottest" woman in the world. Kylie Jenner is the second most followed person in the world on social media with more than 336,000,000 followers on Instagram.

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

2. Irina Shayk

 The Russian-American model with angelic features and seductive shape has, in addition to her natural beauty, shapely body, perfect style. Well, she definitely deserves to be included in the list of hottest women of 2022

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

3. Angela Baby 

E “nxehtë” dhe sensuale njëkohësisht Angela Yeung Wing, e njohur me emrin e saj artistik Angelababy, është ndoshta vajza më seksi në Kinë. Ajo është 33 vjeçe dhe duket se të gjithë janë kaq të çmendur pas vajzës aziatike. Angela është një aktore jashtëzakonisht e njohur në Azi.

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

4. Jordyn Woods

Nëse është më e mirë se shoqja e ngushtë, Kylie Jenner nuk mund ta themi. Jordyn Woods është një modele dhe personazh i famshëm për publikun amerikan, i cili u bë i njohur për herë të parë në vitin 2017 kur luajti në të gjitha episodet e shfaqjes Life of Kylie. Ajo gjithashtu u shfaq në disa episode të Keeping Up Ëith The Kardashians nga 2017 deri në 2019

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

5. Jourdan Dunn 

Në këtë listë nuk  përfshihen vetëm  “gratë e nxehta”, por dhe ato që janë shumë më tepër se kaq! Shumica prej tyre janë ikona të vërteta të stilit dhe modës - për shembull, Jourdan Dunn. Ajo është një modele britanike 32-vjeçare nga Londra e cila ka punuar pothuajse me të gjitha revistat dhe sfilatat më të njohura.

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

6. Emilia Clarke

Emilia Clarke është aktorja e famshme e serialit GoT TV. Emilia është cilësuar një ndër vajzat më tipare dhe forma mahnitëse. Instagrami i saj nuk është plot me foto NSFË, ndërssa bukuria e saj për ndjekësit shkon në një tjetër nivel.

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

7.Margot Robbie 

Thjesht dhe vetëm gruaja më e nxehtë në botë, kjo është  Margot Robbie. Flokë të shkurtër ose të gjatë, lëkurë të zbehtë ose pakëz të nxirë, e veshur me një fustan  të gjatë në një tapet të kuq ose një këmishë casual oversize… Ajo është thjesht perfekte, asgjë më shumë për të shtuar këtu.

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

8.Kim Kardashian
Një nga femrat më me ndikim në Shtetet e Bashkuara, personazhi më i paguar televiziv, ish-gruaja e Kanye… Kim është një grua e famshme për të qenë e famshme – ajo nuk ka nevojë për prezantim të mëtejshëm pasi të gjithë e njohin për format e rrumbullakosura të vithëve dhe tiparet e errëta dhe perfekte.

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

9.Megan Fox

Bel i përsosur, trup i mrekullueshëm, fytyrë tërheqës, ky yll është padyshim një nga vajzat më sensuale dhetërheqëse në botë për momentin. Është thjesht e pamundur të mos e pëlqesh atë.

Photo-Perfect line and "angelic" face/ What are the 10 hottest women

10 . Emily Ratajkowski  
Full lips, big eyes, perfect facial features and a seductive body, this is Emily Ratajkowski. What makes her extremely "hot" is the connection of her hips to her waist, her fantastic shapes and her perfect face. The combination of these factors makes people "mad" by the most beautiful model in the world./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga