LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ngrijnë" monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 18 shkurt 2024

18 Shkurt 2024, 08:07, Ekonomi CNA
"Ngrijnë" monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 18 shkurt 2024
Foto ilustruese

Sot, më 18 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96.1 lekë dhe shitet 97 lekë.

Euro sot blihet me 103.5 lekë në shitje, në blerje me 104.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.6 lekë, dhe shitet me 121.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 108.7 lekë, në shitje me 110 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.9 lekë dhe në shitje me 72 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

"Ngrijnë" monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 18 shkurt 2024

Lajmet e fundit nga