LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro bie në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 26 Prill 2023

26 Prill 2023, 07:22, Ekonomi CNA

Euro bie në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 26 Prill

Sot, më 26 prill 2023, dollari amerikan blihet me 100.4 lekë dhe shitet me 101.7 lekë.

Euro blihet me 110.7 lekë dhe shitet 111.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 124.4 lekë dhe shitet me 125.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.6 lekë, ndërsa në shitje me 113.6 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.5 lekë dhe në shitje me 75.6 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme./ CNA.al

Euro bie në kuotën e 110 lekëve/ Kursi i këmbimit, 26 Prill

Lajmet e fundit nga