LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Berishës, ndodh një tjetër incident/ 32-vjeçari futet me makinë në ambientet e Kuvendit

7 Dhjetor 2022, 11:42, Aktualitet CNA

Pas Berishës, ndodh një tjetër incident/ 32-vjeçari futet

Mëngjesin e sotëm një incident ka ndodhur në oborrin e Kuvendit.

Një 32-vjeçar ka tentuar të parkojë mjetin në ambientet e brendshme të Kuvendit, ku ka dëmtuar traun në hyrje të godinës.

Ai është shoqëruar nga policia, ndërkohë që dyshohet se 32-vjeçari vuan nga depresioni.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.12.2022, te Parlamenti, shtetasi M. B., 32 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij, ka dëmtuar traun e hyrjes në Parlament.

32-vjeçari është shoqëruar në komisariat dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga