LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuredin Dumani foli gjatë”/ Klodiana Lala tregon çfarë rrëfeu në SPAK

19 Maj 2022, 09:19, Kronika CNA
“Nuredin Dumani foli gjatë”/ Klodiana Lala tregon

Gazetarja Klodiana Lala ka reaguar në lidhje me operacionin e SPAK-ut, në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Në një postim në rrjetet sociale, Lala shkruan se kjo ka ardhur pasi Nuredin Dumani ka folur gjatë.

Sipas saj, Dumani ka rrëfyar në SPAK, ato që thuheshin prej kohësh me apo nën zë.

?Nuredin Dumani foli. Foli gjatë. I rrëfeu SPAK ato që thuheshin prej kohësh me apo nën zë. Iu dha provat. Unë raportova. Pa dalë drita. Fola për emra të botës së krimit: Martinaj, Suel Cela e Sanxhaktari. Ka dhe plot të tjerë. Ka detaje. Tani po fluturoj. Destinacioni sekret

Mi bëni të fala SPAK.?-shkruan Klodiana Lala./CNA.al

Nga Suel Çela, Ervis Martinaj te Sokol Sanxhaktari/ Shkatërrohet rrjeti që dyshohet se ka mbështetjen e politikës

Lajmet e fundit nga