LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Këta janë protestuesit me X5?!”/ Berisha poston foton, ironizon Ramën: Turp!

14 Mars 2022, 16:29, Aktualitet CNA

Ish kryeministri, Sali Berisha ka ironinizuar deklaratën e bërë nga kryeministri Edi Rama i cili tha se në protestë po merrnin pjesë persona me makina tip ?X5?.

Berisha ka nxjerrë një foto ku dallohen protestuesit të cilët kanë dalë për të pestën ditë me radhë dhe janë njerëz me aftësi ndryshe të cilët nuk e përballojnë dot rritjen e çmimeve dhe të naftës.

?Këta janë protestuesit me X5!? Turp!?, shkruan Berisha në Facebook./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga