LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I pandehur nga SPAK/ Pezullohet nga detyra anëtari i KPA-së, Ardian Hajdari

8 Shkurt 2022, 11:52, Kronika CNA
I pandehur nga SPAK/ Pezullohet nga detyra anëtari i KPA-së, Ardian

Pas nisjes së hetimeve nga SPAK është pezulluar nga detyra anëtari i KPA-së, Ardian Hajdari.

SPAK e akuzon Hajdarin për fshehje të ardhurash dhe deklarim të rremë pasurie.

Hajdari është kallëzuar penalisht në qershor 2020 nga ish-magjistratët Antoneta Sevdari, Elsion Sadiku dhe Ervin Metalla./CNA.al

Lajmet e fundit nga