Nga Myqerem Tafaj/ Friedrich Merz një lider i fortë në opozitë dhe një kancelar i fortë i ardhshëm i Gjermanisë

22 Janar 2022, 13:28, Kosova & Bota CNA
Nga Myqerem Tafaj/ Friedrich Merz një lider i fortë në

Lajmet e fundit nga