LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Yuri Kim “kapet” në aeroport/ Për ku po udhëton ambasadorja?

9 Janar 2022, 10:02, Politikë CNA

Ambasadorja amerikane Yuri Kim po kthehet në Tiranë, pas festave të fundvitit.

Shefja e diplomacisë së Washingtonit në Tiranë, është fotografuar në aeroportin e Frankfurtit në Gjermani, për t?u nisur më pas drejt kryeqytetit shqiptar.

Në foto, ambasadorja duket në radhë për të bërë checkin-in DHE duke mbajtur distancën nga  pasagjerët e tjerë në respektim të masave anti-Covid.

Pa asnjë privilegj, si të gjithë qytetarët e tjerë, ambasadorja e amerikanE, fjala e së cilës ka forcë tek pushteti dhe Lulzim Basha, po kthehet në vendin ku ka rolin e diplomates./CNA.al

Lajmet e fundit nga