LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjike/ Vëllai vret motrën dhe më pas veten

7 Dhjetor 2021, 09:44, Kosova & Bota CNA
Tragjike/ Vëllai vret motrën dhe më pas veten

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Greqi, ku vëllai 34-vjeçar vrau motrën dhe më pas veten.

Ata jetonin bashkë me nënën e tyre, e cila e kishte ndërruar jetë kohët e fundit.

Sipas medias greke,protothema.gr, pas vdekjes së nënës së tyre, mes dy të rinjve kishin nisur konflikte të vazhdueshme si pasojë e gjendjes së rënduar psikologjike në të ciliën ata ndodheshin. Ata kishin edhe një vëlla tjetër i cili ka gjetur trupat e pajetë të dy viktimave në banesë./S.K-CNA.al

www.protothema.gr/greece/article/1189149/nekra-2-aderfia-mesa-se-diamerisma-sto-neo-irakleio

 

Lajmet e fundit nga