LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kursimi i këmbimit, 17 Tetor 2021/ Monedhat e huaja nuk njohin rritje kundrejt Lekut

17 Tetor 2021, 06:12, Ekonomi CNA

Një dollar sot blihet USD 102.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë.

Monedha e Eurozonës blihet me 120.6 dhe shitet me 125.6.

Paundi britanik sot blihet me 140.9 lekë dhe shitet me 145.9 lekë, ndërsa Farnga zviceriane blihet me 111.3 lekë dhe shitet me 116.3 lekë./CNA.al

Lajmet e fundit nga